V zastoupení majitele nabízím prodej pozemku se samostatně stojící zahrádkářskou chatkou s č.e. 72, vše v osobním vlastnictví, v Karviné Ráji osada Bažantnice, v blízkosti fotbalového stadionu.

Chatka má obdélníkový tvar, není podsklepená. Stojí na pozemku p.č. 550/32, pozemek p.č.550/105, který je také součástí prodeje slouží jako udržovaná ovocná zahrada s jezírkem. Na chatku plynule navazuje prostorná krytá pergola s posezením (stůl a 2x lavice z masivu). Pozemek má celkovou výměru 573m2 a je celooplocený.

Na chatce proběhla v posledních letech rekonstrukce která zahrnovala novou podlahu, střechu, elektro rozvody v interiéru, sádrokarton, zateplení, nová plastová okna, osvíceni z led diod, nový přední plot s brankou.

V interiéru se nachází zánovní kuchyňská linka se zachovalou digitální mikrovlnou troubou Moulimex. rozkládací gauč s úložným prostorem + 2x taburet (spaní pro 2 osoby) stůl, kamna značky Petry se svodem do zděného komínu. K vytápění majitel zanechá 1m3 olše a 4m3 buku.

Chata má konstrukční výšku 2,1m, zastavěnou plochu 14,79 m², na ní navazuje pergola s plochou 16m².

Je zde zavedena elektřina 220V i pitná voda + nová průtoková baterie. Voda je zde sezónně od dubna do listopadu (podpovrchové potrubí). Na pozemku se nachází chemické, suché WC s pisoárem a umyvadlem (TOI TOI budka, která se čistí 1x ročně s poplatkem 1.000,-Kč).
Je zde i leknínové jezírko s dešťovou vodou o rozměru 15m², včetně ponorného čerpadla. Dostatek prostoru zajistí samostatně stojící sklep se seníkem v patře. Je vhodný pro uchovávání chlazených nápojů a úschovu zeleniny. Rozměr sklepa je 6m². A kdo by potřeboval ještě více úložného prostoru tak zde nalezne samostatně stojící velký, plechový, zahradní domek s výměrou 9m². Zahradní nářadí lze zanechat po domluvě. Jako stvořené pro letní táboráky je ohniště z žulových kamenů. Pro mlsné jazýčky majitel zanechá pec na domácí pizzu. Na zahradě nalezneme dále 6 plastových kompostérů.

Vrchní část zahrady lze používat jako pole na pěstování zeleniny. Součástí zahrady jsou i ovocné stromy (kdouloň obecná, švestka, jabloň, třešeň), kanadské borůvky a bylinková zahrádka.

Jedná se o velmi udržovanou zahradu s dobrou dostupností. Dojezd je možný až k zahradě. Pro více informací mne prosím kontaktujte.

Cena 1,290.000,-Kč

Tvorba webových stránek: Webklient