Prodej pozemku 834m2, Karviná – Ráj

Prodej pozemku v žádané části města Karviná – Ráj je jedinečnou příležitostí pro ty, kteří hledají ideální místo pro svůj nový domov. Tento pozemek nabízí nejen klidnou lokalitu v obytné zástavbě, ale také dobrou dostupnost do centra města i veškerou občanskou vybavenost.

Nespornou výhodou pozemku je navedení inženýrských sítí. Je zde dokonce i kanalizace. Na pozemku se nachází zděná dvojgaráž bez č.ev., která nyní slouží jako letní domek. Je zde kuchyně s pitnou vodou (navedeno na obecní vodovod), koupelna s sprchovým koutem a toaletou (navedenou na obecní kanalizaci), velká místnost a krbové kamna. Stavbu je možno zvětšit, případně si vybudovat dům nový. Dle územního plánu je pozemek určený k bydlení. Zastavitelnost pozemku je 25%, povoleny jsou 2 podlaží a podkroví.

Dobrá dostupnost do centra města je zajištěna díky své poloze, blízkosti veřejné dopravy a silnice. V centru města jste opravdu za pár minut. Budete tak mít snadný přístup ke všem potřebným službám, jako jsou obchody, školy, zdravotnická zařízení a další.

V těsném okolí probíhá výstavba nových rodinných domů. Jedná se o jeden z posledních volných stavebních pozemků v této lokalitě.

Můžete si zde vytvořit svůj vysněný domov a užívat si všechny výhody bydlení na okraji města.

Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít a kontaktujte mne co nejdříve. Ráda Vám poskytnu další informace o prodeji tohoto pozemku a pomůžu Vám s realizací Vašich bytových snů.

Cena pozemku je stanovena na 1,970.000,-Kč včetně provize a právního servisu.

Tvorba webových stránek: Webklient