Prodej pozemku 2703m2, Karviná – město

Prodej pozemku na okraji města Karviná s výhledem na vodárenskou věž je jedinečnou příležitostí pro ty, kteří hledají ideální místo pro svůj nový domov. Tento pozemek nabízí nejen klidnou lokalitu, ale také dobrou dostupnost do centra města.

Pozemek je ideální pro stavbu jednoho až dvou rodinných domu, kde si budete moci užívat soukromí a klid. Jeho rozloha 2703m2 poskytuje dostatek prostoru pro zahradu a další venkovní aktivity. 

Pozemek navazuje na městský projekt, výstavbu 15-ti rodinných domů „Vagónka“, takže okolní zástavba bude plná novostaveb.

Dobrá dostupnost do centra města je zajištěna díky své poloze, blízkosti veřejné dopravy a silnice. V centru města jste opravdu za pár minut. Budete tak mít snadný přístup ke všem potřebným službám, jako jsou obchody, školy, zdravotnická zařízení a další.

Pozemek o výměře 2703m2 lze po domluvě rozdělit na dva menší, 1000m2 a 1703m2. Počítá se zde s kanalizací ,vodovodním řádem i elektřinou (dokumenty k nahlédnutí při prohlídce). 

Sítě jsou na hranici pozemku. Je zde nutné počítat s vybudováním točny a příjezdové cesty (cca 60m2). 

Můžete si zde vytvořit svůj vysněný domov a užívat si všechny výhody bydlení na okraji města.

Nenechte si tuto jedinečnou příležitost ujít a kontaktujte mne co nejdříve. Ráda Vám poskytnu další informace o prodeji tohoto pozemku a pomůžu Vám s realizací Vašich bytových snů. Součástí prohlídky je veškerá dokumentace a vyjádření příslušných orgánů k pozemku.

Cena pozemku je stanovena na 1.400,-Kč/m2.

Tvorba webových stránek: Webklient