Nabízíme k prodeji unikátní rodinnou usedlost, který se skládá ze dvou celoročně obývaných, nadstandartně prostorných domů s přílehlým sportovištěm a bazénem v krásném podhůří Ondřejníku ve městě Frýdland nad Ostravicí.

Jedná se o dva samostatně stojící domy, pozemky okolo domu, bazén s protiproudem a tenisovými kurty. To vše na konci slepé ulice zajišťující dostatek soukromí. Tento objekt je díky svým dispozicem, množstvím teras a posezení ideální pro početnější rodinu, víkendové sídlo, obytovací nebo školícího zařízení. Přilehlá prostorná zahrada sousedící s lesem nabízí možnost vybudování hřiště pro volnočasové aktivity či další bazén.

Domy byly kolaudovány v roce 1994 a 1996. Dojezd je po soukromé komunikaci, která je součástí prodeje.

Starší dům má 3.n.p., je postavem z cihly, zateplen a má plastová okna. V domě jsou 4 ložnice, bar se vstupem na terasu a zahradu, vybavený krbem, 3 koupelnami, prostorným obývacím pokojem s jídelnou s přímým vstupem na terasu, pracovnou , vybavenou prádelnou, technickou místností a finskou saunou. Samozřejmostí je garáž pro osobní vozidlo.

Novější dům je postaven v obdobném duchu, cihlový, zateplený s plastovými okny, s třemi nadzemními podlaží. Má 4 ložnice, 2 kuchyňě včetně spotřebičů a jídelen, 2 obývací pokoje,dětskou hernu, 4 koupelny, dětský pokoj, hernu s pimpongovým stolem, pracovnu, technickou místnost, finskou saunu, bar se vstupem na terasu, šatnu, a velké množství úložných a technických prostor. Poslední interiérové úpravy proběhly v roce 2007.

Dispozičně jsou domy situovány tak aby byl na každém patře byla jedna bytová jednotka. Oba domy jsou napojeny na centrální ochranný systém. Vytápění je pomocí topných, stropních panelů a konvektomatů. Veškeré spotřebiče jsou na elektrický proud, bojlery jsou zánovní, veškerá technika funkční. Součástí prodeje je i zařízení na údržbu, zahradní nábytek. Bazén pravidelně servisován s vlastní filtrací. Nemovitosti jsou vhodné jak bydlení tak i ke komerčním účelům.

Tvorba webových stránek: Webklient