Prodej družstevního bytu 4+1 v Karviné Ráji.

Dnes bych vám ráda představila nový prostorný byt s dispozicí 4+1 a výměrou 80m2 v Karviné, který prošel v minulosti kompletní rekonstrukcí. Tento úžasný byt nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu nebo skvělou možnost pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení s dostatkem místa. Byt se nachází na ulici Víta Nejedlého, v blízkosti základní školy Prameny. Jedná se o klidnější část města s dostatkem zeleně a dětských hřišť, ale také s dobrou pěší dostupností do centra města a veškerou občanskou vybaveností.

Byt se nachází v 3.nadzemním podlaží z 5-ti, bytového domu po revitalizaci a s výtahem. Bytová jednotka prošla v roce 2012 kompletní rekonstrukcí která zahrnovala nové rozvody elektra, vody, omítky v celém bytě, novou kuchyňskou linku včetně spotřebičů (indukční varná deska Siemens z roku 2021, lednice s mrazákem, myčka, elektrická trouba, digestoř – to vše značky Beko, kupované v roce 2012., vyzděná koupelna v obkladech s vanou, propojená s toaletou. Rekonstruovány byly také podlahy v celém bytě – v kuchyni, chodbě a koupelně byly vylité nivelační hmotou, na nich pak položeny plovoucí podlahy, v pracovně a dětském pokoji je linoleum, ve zbývajících pokojích je plovoucí podlaha. V bytě jsou novější interiérové dveře a zárubně. Vstupní dveře jsou bezpečnostní. V oknech jsou žaluzie den a noc.

Součástí bytu je i prostorná, zasklená lodžie, se vstupem z obývacího pokoje. Obývací a dětský pokoj jsou neprůchozí, ložnice s pracovnou pak ano. Pracovna může také posloužit jako samostatná šatna, jsou zde zabudované prostorné šatní skříně. Dalším bonusem tohoto bytu je prostorný, 7m2 zděný sklep. Takže máte dostatek místa pro kola, sáňky, kočárek. Sklepy jsou navíc zabezpečené kamerovým systémem. Jedná o družstevní byt, kdy družstvo tvoří pouze jeden vchod,

V současnosti se v těsné blízkosti staví nové dětské dopravní hřiště a také parkoviště.

Měsíční náklady na 4 osoby činí v tomto bytě 5.957,-Kč, v tom je již zahrnutý fond oprav ve výší 2.949,-Kč.

Pokud hledáte nový domov pro vaši rodinu nebo pohodlné bydlení pro sebe, tento byt by mohl být tím pravým.

Pro více informací mne prosím kontaktujte. Byt lze financovat úvěrem ze stavebního spoření, v případě zájmu lze zajistit nezávaznou konzultaci s finančním poradcem. 

Cena 2,270.000,-

Tvorba webových stránek: Webklient