Prodej bytu v osobním vlastnictví.

Dnes bych Vám ráda představila byt s dispozicí 3+1 a výměrou 66m2 v Karviné, který prošel v minulosti částečnou rekonstrukcí. Tento byt nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu. Byt se nachází na ulici Kirovova, v blízkosti centra města a zdravotní školy. Jedná se o část města s dostatkem zeleně a dětských hřišť, ale také s dobrou pěší dostupností do centra města a veškerou občanskou vybaveností, včetně zastávek MHD a škol.

Byt se nachází v 2.nadzemním podlaží z 8-mi, bytového domu po revitalizaci a s výtahem. Bytová jednotka prošla v minulosti částečnou rekonstrukcí která zahrnovala nové jádro v koupelně a wc, včetně obkladů a sanity. V chodbě, wc a koupelně jsou nové rozvody elektra. Zbývající část bytu je ještě v hliníku. V bytě jsou novější interiérové i vstupní dveře. Dva pokoje jsou neprůchozí, z obývacího pokoje je vstup na zasklenou lodžii. Kuchyně je průchozí s jídelnou, kterou lze také využít jako obývací pokoj.

Měsíční náklady na 1 osobu činí v tomto bytě 1.982,-Kč, v tom je již zahrnutý fond oprav ve výší 1.144,-Kč.

Pokud hledáte nový domov pro Vaši rodinu nebo pohodlné bydlení pro sebe, tento byt by mohl být tím pravým. Vzhledem k nízkým nákladům je byt také vhodný jako investice.

Byt lze financovat hypotečním úvěrem, v případě zájmu lze zajistit nezávaznou konzultaci s finančním poradcem. 

Pro více informací mne prosím kontaktujte.

Cena 1,760.000,-

Tvorba webových stránek: Webklient