Pronájem družstevního bytu na ulici Březová v Karviné Ráji.

Nabízím pronájem družstevního bytu 2+1, o rozloze 54m2. Byt se nachází v 5.n.p. panelového domu po revitalizaci s výtahem (stojí přímo na patře). Byt je po rekonstrukci. Plovoucí podlahy, plastová okna, venkovní okenní sušák, designové tapety, nová kuchyňská linka (lednice s mrazákem, plynový sporák, elektrická trouba, pračka). Byt je plně vybaven nábytkem. V kuchyni je dále menší jídelní stůl včetně dvou židlí. V ložnici je k dispozici manželská postel, prostorná skříň, komoda, stůl, police. Chodba vybavena věšákem, botníkem, lavicí, zrcadlem. V koupelně k dispozici nábytek, vana. V obývacím pokoji je jídelní stůl a stylové židle, konferenční stůl, pohovka. Další vybavení po domluvě s majitelem.

Atraktivní, klidná lokalita, veškerá občanská vybavenost vdosahu (MŠ, ZŠ, VŠ, Tesco, Lidl, nemocnice, centrum, park, MHD aj.). Vhodně situováno s výhledem do dvorku na stromy. Celý dům je nekuřácký.

11.000,- Kč / měsíc (včetně služeb, elektřiny a plynu), 2 vratné kauce. Zvířata v bytě nejsou povoleny. Poplatek družstvu za schválení podnájmu je 1.200,-Kč, hradí zájemce.

Byt je volný od 1.5.2022

Cena 11.000,-Kč/měsíc

Poplatek za zprostředkování ve výši 11.000,-Kč

Tvorba webových stránek: Webklient